Twoje zgłoszenie zostało wysłane

NOWE NUMERY TELEFONÓW

Szanowni Pacjenci,

 

Uprzejmie informujemy, iż w grudniu 2022 roku w celu usprawnienia komunikacji wprowadzone zostały modyfikacje centrali telefonicznej oraz zostały uruchomione nowe numery telefonów.

 

Obecnie do naszego Centrum można połączyć się jak dotychczas poprzez Rejestrację Centralną lub skorzystać z bezpośrednich numerów telefonów do poszczególnych poradni.

 

Poniżej podajemy aktualne numery telefonów:

 

Czytaj dalej

Prywatna Poradnia Diabetologiczna

Miło nam poinformować, iż po długiej przerwie wznawiamy funkcjonowanie Prywatnej Poradni Diabetologicznej wraz z Gabinetem Edukacji Diabetologicznej.

 

Do zespołu personelu medycznego naszego Centrum dołączyła lek. spec. Agata Gołaś, która jest absolwentką Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych i diabetologii.

Czytaj dalej

Prywatny Gabinet Psychologiczny

 

Jeśli towarzyszy Ci przekonanie, że Ty lub Twoja Rodzina znajdujecie się w miejscu, które doskwiera lub poszukujecie możliwości zmiany, rozwiązań innych niż dotychczasowe, to spotkanie z naszym psychologiem może pomóc w poszerzeniu horyzontów.

Codzienność bywa wymagająca, a trudności ograniczają możliwości osiągnięć w innych obszarach.

Zapraszamy do spróbowania znalezienia sposobu, by odkryć miejsce, w którym Ty i Twoja Rodzina będziecie się dobrze czuć.

Z pomocy skorzystać mogą dorośli, młodzież i dzieci.

 

Czytaj dalej

Projekt

 

Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).

Czytaj dalej

Aktualności bieżące

MEDYCYNA PRACYFirmy zatrudniające do 20 os. - od 11 maja 2020 r. za wykonane badania medycyny pracy pobierana będzie od razu płatność gotówką lub kartą. W związku z tym prosimy być przygotowanym w dniu badania na uiszczenie płatności.

 

 

Wyjątkowe rozwiązania

Szanowni Pacjenci

W związku z pandemią KORONAWIRUSA zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów:

  • Pacjenci powinni unikać osobistych wizyt w przychodni w celu zmniejszenia ilości osób w przychodni i zminimalizowania ryzyka zakażenia.
  • Rejestracja pacjentów będzie tylko telefoniczna lub przez https://www.olk.pl/rejestracja-on-line
  • Osoby wymagające konsultacji z lekarzem zostaną umówione na TELEPORADĘ

    Czytaj dalej

Koronawirus

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje KORONAWIRUS i zaobserwowałeś u siebie objawy, takie

jak GORĄCZKA, KASZEL, DUSZNOŚĆ I PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, to:

bezzwłocznie powiadom telefonicznie

 

 Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną tel.22 250 01 15 lub fax 56 622 22 47

 lub

 w przypadkach nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112

lub

Czytaj dalej

Szczepienia przeciwko pneumokokom

Centrum Medyczne „OLK-MED” Sp. z o.o. zostało wybrane realizatorem Programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród dzieci i dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim w roku 2018.

 

Czytaj dalej

Program Profilaktyki (HPV)

Miło nam poinformować, iż Centrum Medyczne „OLK-MED” Sp. z o.o. zostało wybrane w roku 2017 realizatorem Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)

Czytaj dalej

Usg bioderek niemowląt

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów od lipca 2016 r. rozpoczęliśmy udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie badań lekarskich wraz z badaniem usg bioderek u dzieci.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2

Copyright © 2023.
Projekt OLK-MED wykonanie Agencja Social Media Pollyart